Мрія

З раннього дитинства я любила коней. Ці граціозні та загадкові створіння завжди викликали у мене захоплення. У п’ятирічному Я уявляла себе на рижому коні. Не знаю чому кінь саме рижої масті. Всі дівчатка навпаки мріють про білого коня. У моїй уяві виникали різні картини. Як ми несемося галопом поміж безмежних полів , усіяних голубими, як небо квітами . Або затишна конюшня , спілкування з кониками та відпочинок. Зараз я згадую ці дитячі вигадки та мрії з усмішкою, оскільки тренуюсь у парі з рижою кобилою Трішною.
Вперше я сіла на коня в сім років. Як не дивно, але це був кінь рижої масті Гамлет). Вже з перших швилин у сідлі було зрозуміло, що відтепер коні- мій сенс життя. Моє повітря, моє захоплення, мій наркотик.
Повернемось до моїх мрій. Що може бути прекрасніше, ніж провести літо з кіньми? Розчісувати та заплітати пишну гриву, доглядати за цими скакунами. Їздити в поля , прогулюватися у лісі та купатися в озерах. Звісно, не можна обійтись без тренувань.
Влітку Я дуже хочу здійснити свою дитячу мрію . Хочу «летіти» по полю на рижому коні. На деякий час забути про сірі будні. Забути про всі проблеми сучасного життя. З головою поринути у казку, де я прекрасна принцеса, і мій вірний рижий кінь несе мене на зустріч пригодам…
Шанс здійснити свою дитячу мрію я маю у кінному таборі Like Horse Camp.
(На фото я та Трішна)

Марія Фітьо, 12 рокiв

! Голосование за работы будет открыто 26 мая в 12.00 и продлится до 27 мая 12.00.